Oznamy Nedeľa Božieho slova

 1. Nakoľko naďalej nie je možná účasť veriacich na svätých omšiach, sväté omše z nášho chrámu vysielame prostredníctvom internetovej stránky levoca.minoriti.sk v nedele o 11.00 hod., v ostatné dni o 15.50.
 2. Dnes sa končí Týždeň modlitieb za jednotu kresťanov. O 10.30 Vás aj prostredníctvom internetového prenosu pozývame na spoločnú modlitbu posvätného ruženca na tento úmysel.  
 3. Dnešná nedeľa je Nedeľou Božieho slova. O 15.00 pozývame na Biblickú hodinu. Na našej internetovej stránke si môžete stiahnuť aj Domácu liturgiu prejavenia úcty Biblii.
 4. V pondelok je sviatok Obrátenia svätého Pavla. O 15.15 Vás pozývame na pobožnosť za jednotu kresťanov, ktorú budeme vysielať prostredníctvom internetu.
 5. Náš Kostol Ducha Svätého v Levoči je otvorený k súkromnej modlitbe denne od 8.30 do 15.30 (okrem času svätých omší o 11.00).
 6. V naliehavých prípadoch je možné dohodnúť vyslúženie sviatostí osobne v kláštore; telefonicky: 053 451 4570; mailom: levoca@minoriti.sk
 7. Prostredníctvom týchto kontaktov je možné dohodnúť aj zápis nových úmyslov svätých omší. Rozpis úmyslov pre aktuálny týždeň je zverejnený na výveske kostola, ako aj na levoca.minoriti.sk
 8. Liturgický kalendár
 • v pondelok sviatok Obrátenia svätého Pavla, apoštola
 • v utorok spomienka sv. Timoteja a Títa, biskupov
 • vo štvrtok spomienka sv. Tomáša Akvinského, kňaza a učiteľa Cirkvi
 • v piatok spomienka bl. Františka Zirana, kňaza a mučeníka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *